Rapa Boya - Hakkımızda Rapa Boya - Hakkımızda

Hakkımızda

Rapa Boya; boya üretim konusundaki tecrübesini ve bilgi birikimlerini 2013 yılında kurduğu boya tesisi ile müşterilerine ulaştırmaktadır. Su bazlı iç cephe ve dış cephe boyaları, astarlar, cilalar, epoksi boyalar, mobilya grubu olarak inşaat ve sanayi sektörlerine hitap etmekle beraber son yıllarda yükseliş gösteren ve büyük oranda ithal edilen dekoratif boyaların da tüm çeşitlerini tesisimizde üretip, Türk markası haline dönüştürerek dış ülkelere ihracatını kendimize ilke edinmekteyiz.

Misyonumuz

Su bazlı boya sektörüne yeni bir soluk getirmek, zaman içerisinde farklı beklenti ve talep gereksinimi sebebiyle, klasikleşen, tercih oranında düşüş yaşanan ürün anlayışına, sıradışı, daha modern ürünler kazandırarak değerli müşterilerimizle buluşturmak, duvarlarını sadece boyatmış olmak için boyatma mantığından insanları uzaklaştırarak, marka değerimizle estetiği ve şıklığı her yönüyle büyük kitlelere ulaştırmaktır. Ayrıca dekoratif boyaların ithal olmasından kaynaklanan yüksek maliyetleri sebebiyle yaygınlaşmasına engel teşkil ettiğinin bilincinde olarak, yerli üretim ile bu durumu bertaraf edip, kullanım oranının artırılmasına imkan tanımaktır.

Vizyonumuz

Rapa Boya olarak viyonumuz; Üretimi, gelişimi ve yeniliği ilke olarak benimsemek, edindiği bu nitelikleri müşteri memnuniyeti ile harmanlamak, kalite ve çevre politikalarından ödün vermeden meydana getirdiği katma değer sayesinde ülke ekonomisine katkıda bulunmayı başlıca hedefi seçmek, bunula birlikte bölgesinde, ülkesinde ve ülke sınırları dışında saygın ve tercih edilen kurum olmaktır.